Corapa per femna

Shitet nga: ..... 04 Pri 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Shiten qorapat te importuar nga gjermonija te gjitha te reja 225copa me shumic dhe pakic...044-049-371551
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim