Dallama, jeleka dhe mintona te arit gjermani

Shitet nga: elienta morina 12 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
punoj veshje te arit dallama jeleka mintona per nuse kam provoj pune mbi 20 vite punoj me ari te kualitetit te lart. gjendem ne gjermani nr tel +4915759220817 dhe viber +37744450817 per te gjith te interesuarit si gjermani dhe kosove ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim