Farmerka te reja per femra

Shitet nga: bajrush 29 Jan 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   3 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Farmerka te reja per femra te po sa ardhura nga gjermania te gjitha jan te reja dhe me tiketa shiten me shumic dhe Qmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim