Fustan Nuserie

Shitet nga: Alma 28 Mar 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Shitet Fustani i nuseris siq shihet ne foto vjen me dorza dhe kuror( mund te leshohet edhe me qira )
per ma shum info kontaktoni ne telefon !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim