Fustan nusërie

Shitet nga: Jeta 11 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Shitet fustani i nusërisë i ri i pa veshur. Nuk ka madhësi apo numër për shkak se është me lidhëse mbrapa dhe mund të ngushtohet sa të duash. Pjesa e poshtme përshtatet për kosh të vogël, por mund të zgjerohet me pak intervenim. Nuk ka kosh.
Çmimi i diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim