Fustan nuse

Shitet nga: drita 18 Jan 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Shes fustanin veq njehere i perdorur ne gjendje te re ka edhe koshin dhe dorezat po ashtu edhe kurore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim