Fustan nuserie (vello)

Shitet nga: Ardira 15 Tet 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Fustan nuserie eshte i kompletuar me te gjitha qka duhet me fustsan nusrie kosh me dorezat kurora duvak po ashtu edhe lulat e dores mund te kontaktoni ne keta numra +37744154565 viber
dhe +37744582766 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim