Fustan te bardhe nuserie

Shitet nga: Vjosa 15 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   550 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Shes fustanin e bardhe te nuserise e cila eshte punim dore nga Londra e perdorur vetem 2 here dhe disa gjera qe duhet ti kete nje nuse se bashku me fustan te bardhe:dorzat,vellon(duvakin),rrethin e fustanit(koshin),dhe lule per floke.

Te gjitha vajzat e interesuara le te me shkruajne ne email dhe besoj se nuk do te zhgenjeheni.

Email:vjosavula13@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim