Fustan unik punedore

Shitet nga: Besian 21 Mar 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Ky fustan eshte material pelhure /mendafsh e punuar me vek. Karakterisitk eshte pelhura qe eshte shume e vjeter dhe cilesore, ky fustan eshte unik dhe i pa veshur asnjehere. Fustani eshte i gjate dhe mund te vishet per raste te veqanta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim