Jelek arit dhe dallam

Shitet nga: ari 22 Jan 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Shitet Jelek dhe Dallam arit

Cmimi per te dyjat 340
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim