Pyetje kush blene me shumice Dallama Jeleka ME ARI

Shitet nga: i interesuari 04 Pri 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Ju lutem kush blene me shumice Dallama Jeleka ME ARI
ne Kosove dhe jashte Kosoves
kush e din ju lutem lajmrohu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim