Shiten bizheterija

Shitet nga: .... 04 Pri 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Shiten bizheterit te importuan nga gjermonija..me shumic dhe pakic .voth qafore rreth flokve etj..044-049-371551
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim