Vella

Shitet nga: Blerina 25 Gsh 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Shes Vellon komplet me 2 duvak kuroren dhe dy rrath per Velle. Vella eshte e perdorur vetem nje here. Vetem Vella eshte blere 800 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim