Vello-Fustan Nuserie

Shitet nga: Vello-fustan nuserie 16 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Vello eshte e re,e ruajtur mire.Ka kualitet te lart, eshte bler 900 euro.Fustani vjen me dorashka (dorza),kosh dhe vello(mbulesa e kokes).Masa e trupit eshte S,M,L (mrapa ka lidhese).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim