Xhemper

Shitet nga: Besi 21 Mar 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
xhemperi ka model dhe material te veqante. I blere ne New York. Masa M
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim