cikullat

Shitet nga: hiking 31 Mar 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Shes cikullat per hiking shumë të përhtatshme dhe shumë të rujtne me nr. 38 po i shesë vetem se pom bijnë të vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim