dallama, mintona, jeleka te arit

Shitet nga: elienta morina 13 Nën 05:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
gjendem ne gjermani punoj dallama jeleka mintona te arit per nuse provoj pune me shum se 20 vite porosit i pranoj ne gjermani si dhe kosove numri tel +4915759220817 dhe nr kosoves ne viber +37744450817 ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim