Karpona(kopaqke)

Shitet nga: Enis 21 Mar 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për meshkuj
Karpona NIKE orgjinale nga gjermania te reja dhe te paperdorura qmimi 2 par bashk 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim