Maqinen per rroje te re

Shitet nga: maqin 10 Shk 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për meshkuj
shes maqinen e rrojes te fytyres e re , eshte e ardhun nga holanda dhe pa perdorun e shes se nuk me nevojitet eshte mark philips e njohur dhe e fort . per me shum me kontaktoni. ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim