Nike

Shitet nga: Jetmir N. Zenuni 13 Mar 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten Kepuc nike prime hipe nga gjermania nr esht 45-46 jan te perdorura 3 muj per ma shum kontaktoni dhe ne viber +38649123009
whatsapp +38649885803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim