PUMA

Shitet nga: bajrush 17 Mar 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   3 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes puma te reja te ardhura nga gjermania me shumic dhe pakic qmimi vetem 3 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim