Patika,Top,Ore dore

Shitet nga: Daniell Allakaj 27 Nën 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten patika,top dhe ore dore
Patikat kushtojne 50 euro numri 42.5
Topi kushton 40 euro
Ora dores 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim