Patikat adidas

Shitet nga: bekimi 09 Maj 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për meshkuj
patikat jan shum te ruajtura jan te ardhura nga zvicrra siq po i shihni dhe ne fotografi ngjyre te verdhe dhe hiri numer 43 per me shume kontaktoni ne numrin e tel.044 768 266,049 466 944 qmimin e kane 25 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim