Bure 1000L

Shitet nga: Atdhe 21 Nën 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Bure 1000L nga plastika HDPE në gjendje shumë të mirë dhe me kualitetin më të mirë në treg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim