Caj per dobesim të shëndetshme dhe të shpejtë, Z..

Shitet nga: Nevzeta Memovic 10 Mar 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
Dy kutije caj ,,ZELENI ZMAJ ,, per 20 e, kater kuti caji ,,ZELENI ZMAJ,, per 36 e.

ME I SHITUR CAJ,,ZELENI ZMAJ,, NE RAJON

Cdo dite,vetem ka dy gota të çajit, një orë e gjysmë para buke ,ne mengjes dhe mas dite ,dhe cdo dite një aktivitet i vogël fizik, per dy muaj do të bëjë që ju të humbni 10 deri në 15 kg.


Gjelbër caj ,,ZMAJ,, është një çaj hollim, i bërë i famshëm nga përzierje kineze e çajit që kinezët janë, besoni apo jo, edhe 1000 vjet më parë i përgatitur dhe konsumuar për të kontrolluar peshën e trupit ose humbje peshe. Kinezët janë një komb që ka normën më të ulët të trashje në botë dhe një nga arsyet kryesore pse ai është pikërisht, pikërisht teas ata konsumojnë në baza ditore. Një nga TEAS më të zakonshme kineze që konsumojnë çaj gjelber. Ajo është në përzierje të çajit të gjelbër ,,zmaj,,shtimin e çajit të gjelbër është gjithashtu një përzierje e bimëve mjekësore të zgjedhura me kujdes që përmbajnë përbërësit fiziologjikisht aktive që punojnë duke stimuluar veshkat dhe organet e tretjes ndikojnë në përshpejtimin e metabolizmit, metabolizmin si dhe dëbimin e ujit të tepërt dhe toksinave nga trupi Gjelbër ,,ZMAJ,,zgjidh problemet me peshën time në një mënyrë të natyrshme të shëndetshme!
Gjelbër caj,,Zmaj,,arrin rezultatet më të mira (dhe humbjen e 10% të peshës fillestare trupit), me vetëm tre gota të çajit në ditë për një muaj. Për dy muaj, 20% të peshës trupore ju humbni. Dy kuti e çajit për 20 E / muaj /, humbje peshe deri në 10% të peshës tuaj, koston e dërgimit me postë me shpenzimet tuaja Katër kuti e çaji 36 e / muaj për dy /, humbje peshe deri në 20 % të peshës tuaj, duke dërguar koston përmes postës me shpenzimet tuaja.
Para se të dërgoni, ju duhet të depozitojë në llogarinë time në ProCredit Bank 1160-615401-0001-83 ne emer Nevzeta Memovic. , kur ju paguani banka të vënë një emër koment edhe pas pagesës dërgoni në email time të dhënat tuaja ku për të dërguar çaj. Emri dhe mbiemri adresën, qyteti, numrin e telefonit. 48 orë, ju do të mbërrijë në adresën e shtëpisë Çaji më i famshëm gjelber për të humbur peshes në një mënyrë të shëndetshme - ZMAJ çaj GJELBER!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim