Dilli;Kadrijaj-Rastavic'' ju ofron tenda dhe tav..

Shitet nga: Xhafer 21 Pri 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Dilli;Kadrijaj-Rastavic'' ju ofron tenda dhe tavolina me qira.
Tendat dhe tavolinat tona jane orgjinale nga zvicra,jane te pajisura me llampa elektrike si dhe reflektor,
Dimensionet e tendave 4x10, 8x10 , 4 x20 , 6 x12 , 12x12 , 24 x12 , 12x18 , etj.
Tavolina te drurit me dimensione 2.2x0.8m dhe te plastikes.
Kapaciteti 300 persona.
Adresa:Rastavic-Deqan
Tel :0041762305052 -- -- 0037744329535
Viber 0037744534017---
Transporti dhe montimi GRATIS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim