Dozerat dhe motorri per aparat te kafes

Shitet nga: Gjk 18 Gsh 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shiten 5 dozerat per aparat te kaffes.


3-jan (2-she me 2 dalje) dhe

2-jan (1-she me 1 dalje).

Si dhe matorri i aparatit te kaffes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim