Drru

Shitet nga: Albert 01 Nën 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kem Drru ne shitje jan te malit kem me shumic dhe pakic Qmimi sipas marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim