Dru çarri dhe bungu

Shitet nga: Besimi 28 Dhj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shesim dru qarri dhe bungu shum te mira na kontaktoni ne numrin e telefonit ju mire presim , ju garantojm .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim