Dru bungu dhe çarri

Shitet nga: Besim 23 Gsh 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes 20 metra dru bungu dhe çarri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim