Fellne 14-15-16-17-18-19-20

Shitet nga: Vullkanizer Gazi 11 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
I Punojm te gjitha llojet e Fellnev te demtuara i bejm CROME

Kemi fellne ne paket 14-15-16-17

Shum Modele te fellnev Nga Zvicra dhe Gjermania

Dhe goma te reja dhe te perdorura 14-15-16-17-18-19-20-21

Tel-+37744 416 38
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim