Fidane te pemeve (molle,dardhe,kumbull..etj)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fidanishtja GARDEN 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shesim fidane te pemeve (molle, dardhe, kumbull... etj) me shumice dhe pakice.
Prodhues i lisencuar nga MBPZHR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim