Florini

Shitet nga: Florin 10 Dhj 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjakovë
Kerkoj vajz 18-35 vjeqare qe jeton ne europ saktesisht ne kanad dhe usa vjaza duhet te jet me letra
Pres lidhje serioze
045-433-340
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim