Furra industriale per terjen e ngjitsave,bojrave

Shitet nga: Astrit 05 Jan 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjakovë
shitet furra industriale elektrike per terjen e ngjitsave dhe bojrave plastike per pjekje ,prodhim i Zagrebit 220v / 500W shpenzon pak rrym dimensionet e furres mbrenda 30x40x30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim