Instrumente muzikore

Shitet nga: Gjeni 04 Nën 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Mixet
2 nacord 1600-2
4 satelita EV ZX 5
2 bass ka 800wat
4 Mikrofona-shurasm58
Dhe te gjitha kabllat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim