Kërkoj objekt-depo me qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BRO-TEXTILE 17 Sht 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kërkoj objekt-depo me qera. Objekti preferohet te jetë në periferi dhe duhet te jetë së paku 300m2. tel. 045-534-056
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim