Kauqa

Shitet nga: memli 01 Shk 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shes kauqa 3 dysha dhe 1 njesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim