Kerkoj depo me qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BRO-TEX 15 Tet 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kerkoj depo me qera. Objekti preferohet te jete ne periferi te Gjakoves dhe duhet te jete se paku 300m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim