LLAMINAT Gjerman dhe zviceran

Shitet nga: Ylli 21 Dhj 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Posedojim te gjitha llojet e laminatit dhe mbi 73 dizajne te ndryshme, dyer gjermane 100 % dru mbi 30 modele dhe rroleta te ndryshme te jashtme dhe te mbrendshme. Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim