Lend Djegese DRU.

Shitet nga: Engjull Marku 19 Shk 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Lend Djegese Dru, Druri esht i llojot Qarr dhe esht plotsisht i thare.

Qmimi Me MARVESHJE .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim