Mashineri per leter higjenike,rrollne te kuzhines

Shitet nga: Krenar 18 Tet 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes mashinerin per prodhimin e letres higjenike(leter tualeti dhe leter kuzhine)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim