Mill kallamojt me porosi naper ter kosoven

Shitet nga: N.M 26 Gsh 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 070 EUR

Komuna: Gjakovë
mill i klasit te lart me shumic dhe pakic qmimi per shumic kg60 cent me pakic 70 cent ju faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim