Ngjyre, (Toner) CANON IR 5070/5570/6570/

Shitet nga: Ekrem 28 Jan 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjakovë
Ngjyra eshte marre gabimisht dhe nuk eshte perdorur, Qmimi me te cilin eshte marr eshte 60€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim