Numer te z mobile

Shitet nga: Zmobile 29 Nën 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes numrat 045 62 60 62 dhe 045 60 40 40. Cmimi se bashku 250 ose 150 njeri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim