Nxemje me plin dhe me naft

Shitet nga: Pjeter 06 Mar 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shitet nxemja me plin dhe me naft bojleri asht 750litra krejt komplet plus pjes percellse qmimi shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim