ORTOPAN GENDEX 8500 DDE

Shitet nga: Artan Ahma 20 Tet 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet Ortopani GENDEX 8500 DDE per fotografimin e dhembeve dhe nofullave me kualitet te larte te fotografimit. Ortopani eshte ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim