ORTOPAN SIEMENS - për fotografimin e dhëmbëve

Shitet nga: Rentgeni 20 Shk 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
*ORTOPAN KLASIK SIEMENS*
- PUNON NE MENYRË TE RREGULLT DHE FILMAT I REALIZON SHUMË TE PASTËR.
PËR ÇDO INTERESIM DHE INFORMATË MUND TË KONTAKTONI NE NUMRIN: 044 371 484 OSE TË NA VIZITONI NË GJAKOVË TEK ORDINANCA "RENTGENI" AFËR SPITALIT REGJIONAL TË GJAKOVËS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim