Ortopan Digjital "GENDEX ORTHORALIX 8500 DDE"

Shitet nga: Rentgeni 02 Tet 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Ortopani eshte ne gjendje te rregullt dhe shume pak i perdorur, realizon fotografimin e dhëmbëve dhe nofulles në mënyrë shumë të pastër dhe shumë informative. Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin : 044 586 202 ose te na viztojne ne Gjakove afer spitalit rajonal tek Ordinanca "RENTGENI"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim