Punime Druri me porosi

Shitet nga: Punime me Porosi 14 Nën 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Punojme dhoma gjumi, krevata gjumi (per te rritur dhe femije), kuzhina dhe shume gjera tjera sipas kerkeses tuaj,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim