Punojme kēto punē

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shqiprim Lika 21 Mar 02:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjakovë
Bëjme muntimin e serave bujqesore
Te madhesive të ndryshme, nga një ari deri në 50 ari
Bëjme prodhimin e dyreve dhe dritareve nga plastika dhe alumini
Bëjme rrethoja të ballkonevē
Dhe rrethoja te brëndeshme të shkallve të banesave dhe shtepive,
Puna e cilesis dhe kuitetit të larte
Me staf profesional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim